Uchovejte si vzpomínky na důležitá období vašeho života, na chvíle s dětmi, rodinou, přáteli. Darujte vzpomínku na sebe.

V rámci kategorie rodinná fotografie najdete veškeré typy focení, které nejsou určeny pro komerční použití. Jsou to tedy fotografie jednotlivců, párů, rodin apod. (mimo svatební focení, to jsem kvůli komplexnosti celé služby oddělila). U všech těchto typů focení platí jednotný ceník, nicméně, kdybyste měli nějaká specifická přání a vybočovali z nastaveného ceníku, napište a domluvíme se. 🙂

Focení probíhá buď v exteriéru, interiérové fotky preferuji v přirozeném prostředí, zejména u rodinných fotografií. Osvědčilo se mi zejména u focení s novorozeňátky fotit přímo u rodiny doma. Mám možnost tak zachytit i každodenní okamžiky, které se okolo miminka samozřejmě v daném období hodně točí. Pro dítě je focení méně stresující, i pro rodinu, která má možnost dítě v klidu nakrmit, přebalit, ukolébat… 🙂 Nespecializuji se na klasické ateliérové “newborn” fotografie, ačkoliv můžeme se domluvit na určité stylizaci. Podstatné je pro mě, abyste neodešli s fotografií téměř stejnou, jako si odnesla rodina před vámi.

I u ostatních typů focení, například portrétního, bych s vámi ráda dosáhla neopakovatelnosti záběrů, proto nemám standardně nastavený ateliér. Můžeme se ale domluvit na jakémkoliv specifickém focení v interiéru, na které se nachystám, nebo samozřejmě v exteriéru, dle vaší představy.

 • Galerie
 • Ceník

Ceník platí pro veškerá focení v kategorii mimo svatební focení (tj. rodinné, novorozenecké, párové, portrétní, těhotenské). Zejména u rodinného a novorozeneckého focení doporučuji zvolit delší variantu pro poklidný průběh, děti mnohdy potřebují během focení nakrmit, přebalit nebo jenom svůj čas na to “se rozkoukat.” Navíc u focení z vašeho domácího prostředí mám tak více prostoru zachytit  právě tyto společné momenty, které aktuálně odrážejí váš život. U ostatních typů focení volte variantu zejména dle potřeby rozmanitosti výsledných fotografií.

Nerada se omezuji přesným počtem výsledných fotografií, stejně jako u svatebního focení vyberu a upravím dle svého pocitu a nejlepšího vědomí a svědomí ty nejlepší fotografie ze série. Samozřejmě je možné můj výběr již s předstihem zkorigovat vašimi požadavky během focení (například budete chtít konkrétní záběry, formát či osobu pro specifickou příležitost, tisk a podobně).

Pokud nemáte vlastní zdroj, ráda vám zprostředkuji tisk fotografií, obrazů apod. ve spolupráci s KvalitníFotky.cz. V případě zájmu mi napište, zavolejte nebo se můžeme domluvit již během focení. 🙂

 

Mini focení

900
 • 30-60 minut fotografování
 • výběr a úprava nejlepších fotografií
 • možnost zprostředkování tisku

Poklidné focení

1500
 • 1-2 hodiny fotografování
 • výběr a úprava nejlepších fotografií
 • možnost zprostředkování tisku

Události

dle času
 • Možnost focení oslav narozenin, křestů, vítání apod.
 • Napište mi nebo zavolejte o jakou událost se jedná, jak dlouho by focení trvalo a jaké jsou vaše požadavky.
 • Jako podklad pro odhad ceny použijte ceníky z rodinných a svatebních focení, přesnou částku vám mohu sdělit až když se domluvíme na detailech události a focení 🙂

Mohu Vám s něčím pomoci? • Máte zájem o spolupráci? • Chcete zodpovědět nějaké otázky?

Napište mi

Vaše jméno (povinný údaj)

Váš e-mail (povinný údaj)

Předmět

Vaše zpráva

Kde mě můžete zastihnout